34 250g На Монголија Природата виолина лак за коса

34 250g На Монголија Природата виолина лак за коса

DEN 11436.00
DEN 12038.40
 

Тековен
Количина на стоки


Висок квалитет на Природата Лак за коса
Модел Бр. : Нема.А
Должина : 34"/86cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Природата unbleached лак за коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
Нема.А
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди