30pcs/многу Пеперутка Вибрации Прстени машки Пол Возрасни Помош Играчки Vibrating Петел Пенисот Ракав Прстен Cockring

30pcs/многу Пеперутка Вибрации Прстени машки Пол Возрасни Помош Играчки Vibrating Петел Пенисот Ракав Прстен

DEN 1001.00
DEN 1112.64
 

Тековен
Количина на стоки


30pcs/многу Љубов Возрасни Секс Помош Vibrating Петел Пенисот Прстен Cockring Пеперутка Вибратор Прстени Секс Играчки За Мажи
100% Сосема Нов и Hight Квалитет Направени од Полимерни не-токсични материјали,според CE, и ROHS standar прстен може да се користи со кондом или сам Работи време : 40~80 минути continuousl Женски можат да уживаат во сексуалните оргазам со тоа од страна на DIY посебно дизајнирани stimulator може да го стимулира женскиот клиторис за постигнување на clima Мека и тесни, па да ги собере сите пенисот во ерекција прстен Енергија Од Батеријата(вклучувајќи) Swich : од/на Тежина : 15.5 g со Мало Пакување ( Тајна Пакување ) Боја по случаен избор
Топло Совети
Производи само меѓу поединците и парови за користење, ве молиме имајте во предвид хигиена, пред и по употреба. Овој производ е чистат по употребата, коло дел од не контакт со вода, со цел да се избегне електрични грешка. Не грб контакт со мастило и други нечистотија лесно. Колекција уреди кога сте натоварени пакување кутија, според оригиналната локација на секоја колекција добро поставени за да се подготви за следната трансакција.
Пакет Содржина :
30 x Пенисот прстен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
GV0038*30
Бренд Име:
Зелена Бебе
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Големина:
XQ-007

Најдобри понуди