1.6 Инчен Сребрена Боја Јасно Кристал Кристал Мали Pin Цвет Партија Brooch Букет

1.6 Инчен Сребрена Боја Јасно Кристал Кристал Мали Pin Цвет Партија Brooch Букет

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сребро Позлатен Кристал Светкавиот Brooch Pin
Многу убаво Сребро Позлатен кристално Јасно мал Цвет brooch.
На brooch големина е 4cm во дијаметар.
Сите камен е Кристал Кристал.Ова е светкавиот brooch.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет.
Превозот и Плаќање :
Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
wm-0099
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
3.5 см
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди