Победникот Види Мажите Злато Скелет Механички Рачен Часовник Човек Часовници, Кожа Relogio Masculino Луксузни Мода Обичните Зглоб Види

Победникот Види Мажите Злато Скелет Механички Рачен Часовник Човек Часовници, Кожа Relogio Masculino Луксузни

DEN 595.00
DEN 743.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Рака-Правец на Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 0.9 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 24 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2 1 cm = 0.394 инчен

Други карактеристики

Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
reloj де pulsera myz002
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Стил:
Моден
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
кожа
Движење:
Механичка рака-на ветрот
Екранот:
Аналогни
Карактеристики:
Секојдневно Водоотпорен
Кутии & Случаи Материјал:
Никој ако не се бара

Најдобри понуди