Бесплатен превозот-20pcs Ајфеловата Кула Шема Multicolor Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0626

Бесплатен превозот-20pcs Ајфеловата Кула Шема Multicolor Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm

DEN 268.00
DEN 314.88
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен превозот-20pcs Ајфеловата Кула Шема Multicolor Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0626
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 25x18mm
Дебелина : 3.5-5мм(1/8"-1/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Multicolor
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Број На Модел На:
M0626
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди