Модуларен Сликарство Платно Печатење На Постер Фотографија 3 Панел Фото Ѕид Уметност, Религија Буда За Домашна Декорација Детска Соба Рамка

Модуларен Сликарство Платно Печатење На Постер Фотографија 3 Панел Фото Ѕид Уметност, Религија Буда За Домашна

DEN 477.00
DEN 794.40
 

Тековен
Количина на стоки


Ова е high-definition печати платно слики!!!
Овој производ е само платно сликарство јадро, Рамка
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно.
1 инч = 2.54 см 1cm = 0.39 инчен
Големина на :
Size1 : 35cmx50cmx3pcs(14x20inchx3pcs)
Size2 : 40cmx60cmx3pcs(16x24inchx3pcs)
Size3 : 50cmx70cmx3pcs(20x28inchx3pcs)

Answer : ___________________________ Note : 1 set = 5 КОМПЈУТЕРИ ( Рамка ) раб: Еднострано 3-5cm
Маслото Рамки Ѕид Модуларен Слики За Дневна Соба Декоративни Печати Сликарство HD Постер Платно Постер Дома Декор Детска Соба

Други карактеристики

Големина (Инчен):
35cmx50cmx3pcs, 40cmx60cmx3pcs, 50cmx70cmx3pcs
боја:
Без Рамка, Рамка
Стил:
Класични
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
платно печатење на слика
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
YGYT
Обликот:
Нередовните
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Рамка:
Со Рамка
Материјал:
Платно
слика:
ѕид уметност
Уметнички дела:
платно печатење

Најдобри понуди