Модни додатоци trinuclear Жените гроздобер лак хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци trinuclear Жените гроздобер лак хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

DEN 111.00
DEN 123.84
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6.5 см
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
sl0050
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Облик / шема:
други форми / шема
Стоки на залиха:
или не
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди