Нерѓосувачки Челик завртки M2x5 DIN 84 Сирење главата Sloted Возачот А2-70 ROHS Полиран 100 компјутери

Нерѓосувачки Челик завртки M2x5 DIN 84 Сирење главата Sloted Возачот А2-70 ROHS Полиран 100 компјутери

DEN 52.80
 

Тековен
Количина на стоки


Имаме DIN 84 завртки M2x3 M2x4 M2 X5 M2x6 M2x8 M2x10 во парк,Сирење Главата Дупчиња возачот,SUS 304 HC,А2-70,ROHS,Полиран.
Примероци се M2 X5 завртки.
Pls контактирајте со нас, ако цел повеќе.

Други карактеристики

Димензии:
M2*5
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
DMC M2x5 СЛОТ А2-70
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
Сирење
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
сирење главата:
Дупчиња Возачот

Најдобри понуди