Портокал Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Портокал Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот

DEN 786.00
DEN 844.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : Синтетички кожа Голема lychee шема
Ткаенина материјал : СТП
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54 "/140cm
Големина на едно парче : 54"x36"/ 140x92cm
Тежина за еден двор : 550g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 50 метри.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Шема:
Заврши
Употреба:
Дома Текстил,Појас,Чаир,Торба,Мебел,Троседот,Ракавици,Столче,Автомобил,Чевли
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Nonwoven
Ширина:
140cm

Најдобри понуди