рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка од едгар едгар дега ,Слободна локација за

DEN 3792.00
DEN 4740.00
 

Тековен
Количина на стоки

сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. тоа е важно за меѓународен бизнис. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Среќен Шопинг!!!
.
Опис :
танц со едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x28, 20x35, 24x42, 28x49, 30x54, 36x63
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
ED069
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди