Бесплатен превозот,жените бохемија цветни печати шпагети рака еден-парче облека плус големина висока половината основните плажа облечи

Бесплатен превозот,жените бохемија цветни печати шпагети рака еден-парче облека плус големина висока половината

DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки


големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
Chiffon
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Силуета:
Бал
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Плажа
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди