D02095 ОЕМ ,ODM rivca копчето притиснете studs копчето хривнија одговара 18mm копчето накит

D02095 ОЕМ ,ODM rivca копчето притиснете studs копчето хривнија одговара 18mm копчето накит

DEN 19.00
DEN 37.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
притиснете studs
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди