Делта PFC0612DE 6038 6cm 60mm DC 12V 1.68 За PowerEdge 2950 PR272 DC471 YW880 серверот инверторот вентилаторот за ладење

Делта PFC0612DE 6038 6cm 60mm DC 12V 1.68 За PowerEdge 2950 PR272 DC471 YW880 серверот инверторот вентилаторот

DEN 839.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки


Делта PFC0612 DE 6038 6cm 60mm 12 V 1.68 За Power Edge 2950 PR272 DC471 YW880 Фан на серверот инверторот вентилаторот за ладење

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
PFC0612DE
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди