40pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

40pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

DEN 168.00
DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки

Но, понекогаш international express високо зависна од локалните обичаи и поштенски услуги.59 /многу
30 парчиња / многу 20pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 2. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро .

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Тежина:
2.3g
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
27x24x4mm
Висат дупка:
2 mm
Мерка Конверзија:
[email protected]

Најдобри понуди