Европската Анти Насликани Црвена Роза Ходникот Таванот Светлина Пастирски Коридор Cloakroom Таванот Светилка Балкон Галерија Таванот Светла

Европската Анти Насликани Црвена Роза Ходникот Таванот Светлина Пастирски Коридор Cloakroom Таванот Светилка

DEN 4124.64
 

Тековен
Количина на стоки


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Цвет таванот Светилка Димензии : Ширина 30cm, hieght 23cm (11.8" x 9") Извор на Светлина : E27 40 W*1 (Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V,220-240 V Материјал : Стакло, железо Пакет се вклучени : 1*таванот светилка Тежина : 2 КИЛОГРАМИ
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Европа
Примена:
Кујна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
oovov
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
ЛЛ-399
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Кристално
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Никој
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Насликани Црвена Роза

Најдобри понуди