4cm ширина (30yards/многу) venise чипка намали вода растворлив чипка намали со висок квалитет за облека, прибор и свадба

4cm ширина (30yards/многу) venise чипка намали вода растворлив чипка намали со висок квалитет за облека, прибор

DEN 1188.00
DEN 1334.40
 

Тековен
Количина на стоки


M37 -4 см Ширина 1 0 Метри/многу Трим Чипка со висок квалитет Чипка намали
Важно Клаузула
Времето за Испорака Период од Кина Пост Секогаш е Нестабилна , Sometims Ќе Има Некои Денови' Одлагање да Пристигне , Ако Вие не може да се Разбере Ова, Со Цел Да се Избегне Нашиот Спор во Врска со Ова , ве Молиме, Изберете Брза Испорака Начин, или E Пакет (НИ Купувачот. За испорачување непречено и брзо. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ STARSof Детални Продавачот Рејтингот. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или на пазарот на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Повратни информации 1.Ве молиме секогаш вклучуваат Објект#, вашето корисничко име и e-mail адреса во вашиот е-мејл. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Одлуката на нас е финалето.
Среќен Шопинг Тука!
Времето за Испорака од страна на Кина Пост е 15 - 60 дена . Време на испорака : а). Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во порака кога ќе се грижат за нас. Превозот,
а.)
Вашиот Вид Соработка Ќе биде Многу Ценета.

Други карактеристики

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
4cm
Број На Модел На:
M37
Ткаенина Тип:
вода растворливи
is_customized:
Yes

Најдобри понуди