Мода и модни додатоци глазура се зголеми на жените дизајн долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

Мода и модни додатоци глазура се зголеми на жените дизајн долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 84.00
DEN 92.64
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
80cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl0015
синџир дебелина:
51cm-80см
дали мулти-слој:
q17
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди