Злато сребро црна 10мм Метал Куршум Скок Студ Панк Торба Појас Облека Leathercraft Конус Занитвам

Злато сребро црна 10мм Метал Куршум Скок Студ Панк Торба Појас Облека Leathercraft Конус Занитвам

DEN 10714.00
DEN 13392.00
 

Тековен
Количина на стоки


ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!.Ви благодариме! Pls забелешка боја ви треба, со цел , или ние ќе ги испрати меша бои
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Leathercraft Конус Занитвам 10мм Метал Куршум Скок Студ Панк Торба Појас Облека
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Идеални за украсување кожа, облека, чевли DIY чанти, итн
Совршен додаток за во автомобил, кул и модерен. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Да ви донесе многу задоволство DIY
Целосно покажува посебен вкус и личност стил. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Материјал : Метал
Боја : Златна, Црна, Сребрена
Големина : 10мм Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Превозот
1.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Заковки
боја:
Црн Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди