На Монголија Природата виолина лак hair28 250g

На Монголија Природата виолина лак hair28 250g

DEN 2367.00
DEN 2491.20
 

Тековен
Количина на стоки


Висок квалитет на Природата Лак за коса
Модел Бр. : Нема.А
Должина : 28"/71cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Природата unbleached лак за коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
A
Бренд Име:
FPQS
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди