Мис Дама Златна боја етничка накит Кристал Кристал Гроздобер Teardrop мода ѓердани приврзоци за жените 2017 MK85508

Мис Дама Златна боја етничка накит Кристал Кристал Гроздобер Teardrop мода ѓердани приврзоци за жените 2017

DEN 158.00
DEN 185.76
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MK85508
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Мис Дама
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
38MM*22MM
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди