Прочитајте или Умираат Р. К. Г Yomiko Readman Cosplay Костим

Прочитајте или Умираат Р. К. Г Yomiko Readman Cosplay Костим

DEN 4752.00
 

Тековен
Количина на стоки


ACGcosplay вистински објект фотографија,костими во слики се сите вклучени,
добар квалитет,нарачана и промет на располагање
Не заборавајте да го напушти ни ја вашата стандардна големина за избор ИЛИ нарачана мерења кога ќе го поставите цел да ни

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нарачана
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
acgcosplay
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Вест,Ровот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Yomiko Readman
Компоненти:
кошула,вратоврска
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобри понуди