Бесплатен превозот здравје колекции дете медицина кутија мали pyxides медицина кутија

Бесплатен превозот здравје колекции дете медицина кутија мали pyxides медицина кутија

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Големина : 18.5 cm*14cm*12.5 cm Материјал : ПП

Други карактеристики

боја:
Сина
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Стил:
Модерна
Бренд Име:
smallsweet
Употреба:
Храна
Храна Контејнер Функција:
За Зачувување На Свежината
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ch8862
Решетки Количина:
2
Производот:
Медицински Комплет
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
18.5*14*12.5cm

Најдобри понуди