Јулиј Неколку Часа Мажите се Види на Жените Види Јапонија Кварц парична Казна Мода Кожа Часовник Плоштадот Љубовници,' Валентин Подароци

Јулиј Неколку Часа Мажите се Види на Жените Види Јапонија Кварц парична Казна Мода Кожа Часовник Плоштадот

DEN 1140.00
DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки


Купи 1 Јулиј машка Кожа Види Добие 1 Најлон Рака. (Достапно на Рака Ширина 18mm-22mm)
Купи 1 Јулиј Жените Кожа Види Добие 1 Мала Шамија. (Достапно на Рака Ширина ≥12mm)
Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
JA-558
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Јулиј
Dial Дијаметар:
37mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Плоштад

Најдобри понуди