Бесплатни shiping двојно калај 5/0.8, должина 150mm , црвена 50pcs и црна 50pcs вкупно 100pcs

Бесплатни shiping двојно калај 5/0.8, должина 150mm , црвена 50pcs и црна 50pcs вкупно 100pcs

DEN 187.20
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатни shiping двојно калај 5/0.8, должина 150mm , црвена 50pcs и црна 50pcs вкупно 100pcs

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Број На Модел На:
-

Најдобри понуди