Трговија на големо & Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Природни Црна Bian-камен Фитнес Бол 2pieces/set

Трговија на големо & Мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатка Природни Црна Bian-камен Фитнес Бол 2pieces/set

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА WHOLSALE, ГОЛЕМ ПОПУСТ ЗА ГОЛЕМА ЦЕЛ
ако имате прашања pls падна слободно да контакт.
100% ПРИРОДНИ ЦРНА BIAN-КАМЕН
ОРИГИНАЛНИОТ SI БИН
Напомена :
овој производ е природен bian-камен производи,n некогаш фрли или се скрши го исклучите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Камен Игла
Примена:
Рака
Број На Модел На:
Нови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
BIAN-КАМЕН
Големина:
46 X 36 MM

Најдобри понуди