Модни додатоци бакнеж ме гроздобер опашот на жените краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци бакнеж ме гроздобер опашот на жените краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 84.00
DEN 92.64
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3-5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
49cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl0036
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
21cm-50cm
дали мулти-слој:
q17
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
Облик / шема:
други форми / шема
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди