Модни додатоци делфин ѓердан женски долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци делфин ѓердан женски долг ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 168.00
DEN 186.72
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
75cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
x;0097
синџир дебелина:
51cm-80см
дали мулти-слој:
q17
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди