PYM-20-60 Високо квалитетни LED Леќа, Големина: 20X10.5mm, 60 степен, Температура: -30 на+98, Конкавна мелење површина, ПММА

PYM-20-60 Високо квалитетни LED Леќа, Големина: 20X10.5mm, 60 степен, Температура: -30 на+98, Конкавна мелење

DEN 1647.00
DEN 1872.00
 

Тековен
Количина на стоки

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Плаќање :
1. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Функција :
Led леќа
Температура : -30 на +98 степен
Површина : Мелење, Конкавна
Агол : 60 степен
Дијаметар : 20mm
Висина : 10. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.
Повратни информации :
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Услуги на клиентите :
1.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.5 mm
Transmittance : 93.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.%
Материјали : ПММА
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени.

Други карактеристики

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Дијаметар:
20mm
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
PYM-20-60
Структура:
Plano-конкавна
Материјал:
Пластични
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди