2.2 Инчен Сребрена Боја Розова Кристал Кристал Светкавиот Brooch Pin

2.2 Инчен Сребрена Боја Розова Кристал Кристал Светкавиот Brooch Pin

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сребро Позлатен РОЗОВА Кристал Светкавиот Brooch Pin
Многу убаво Позлатен Сребрен и Розова кристал brooch.
На brooch големина е 5.5 cm во дијаметар.
Сите камен е Кристал Кристал.Ова е светкавиот brooch.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет.
Превозот и Плаќање :
Превозот : Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
67-69
боја:
Црна обложено со црна кристално
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
5.8 cm

Најдобри понуди