Делта AUB0812VH 8CM 80MM 8025 8*8*2.5 СМ 80*80*25ММ 12V 0.41 поддршка 4-жица Pwm Tempreture контрола фан

Делта AUB0812VH 8CM 80MM 8025 8*8*2.5 СМ 80*80*25ММ 12V 0.41 поддршка 4-жица Pwm Tempreture контрола фан

DEN 454.00
DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AUB0812 VH
Големина : 80 * 80 * 25mm
Лагери : прецизност магнетни levitation топката лежишта
Напон : 12 V
Актуелни : 0.41 На
Брзина : 1000 ~ 4400 ± 10% ВРТЕЖИ во минута
Бучава : 34d BA
Воздушниот Волумен : 42 CFM
Интерфејс : матична плоча 4-пински конектор
Линија должина : 20 CM
Цели : шасија, замена на ПРОЦЕСОРОТ ладење трансформација, електронски и машинската индустрија, со голема сигурност серверот примена места.

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AUB0812VH
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди