Топла продажба 2 РКА 2 РКА КАБЕЛ + 3 РКА 3 РКА кабли, Сосема нов АУДИО ВИДЕО AV Кабли Говорникот Жици

Топла продажба 2 РКА 2 РКА КАБЕЛ + 3 РКА 3 РКА кабли, Сосема нов АУДИО ВИДЕО AV Кабли Говорникот Жици

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификација :
100% Градник изнајдат Нови. 3 РКА Композитен Видео + Аудио Кабел -1.5 m
Конективност : РКА ( Машки x 2 ) да се РКА ( Машки x 2 )
Должина ( за ) : 1.5 м ( за )
Добиете композитни РКА видео и аудио приклучоците за сите во еден кабел.
Оваа 30-метарски Композитни РКА Видео и Аудио Кабел е специјално дизајнирана за да обезбеди остри и јасни видео и звук за вашиот домашен театар систем.
Можете да се поврзете видео опрема со композитен видео и аудио излез приклучоци за да телевизии и проектори со композитен видео и аудио влезни приклучоци.
На тешки РКА машки конектори на секој крај обезбеди одлична вирус олеснување за да се задржи вашиот кабелски непроменети.
Ултра флексибилни ПВЦ јакна и боја кодирани конектори помогне да се поедностави процесот на инсталација.
AV Кабел Тип : Аудио/Видео Кабел
ЦЕНАТА Е ЗА 1 ПАРЧЕ 2 РКА 2 РКА КАБЕЛ + 1 КОМПЈУТЕР 3 РКА 3 РКА КАБЕЛ

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
РКА-2
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Објектот:
РКА на Аудио Видео Кабел
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
РКА

Најдобри понуди