Уметноста рачно изработени Цветни Кинески Фанови Свила виткање Бамбус Фан Страна

Уметноста рачно изработени Цветни Кинески Фанови Свила виткање Бамбус Фан Страна

DEN 8794.00
DEN 10992.00
 

Тековен
Количина на стоки

Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от.
Испорака :
1. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Уметноста рачно изработени Цветни Кинески Фанови виткање Бамбус Фан Страна
100% Сосема Нов Стил Направени од високо квалитетен материјал
Боја : Како фотографија, по случаен избор во превозот, која зависи од нашите акции.
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. 10-25 работни денови за пост превозот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Други карактеристики

Најдобри понуди