Оригиналниот Делта AUB0812HH 8025 12V 0.32 НА 4P PWM серверот инверторот вентилаторот за ладење

Оригиналниот Делта AUB0812HH 8025 12V 0.32 НА 4P PWM серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 5472.00
DEN 7199.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AUB0812 HH
Димензии : 80 * 80 * 25 MM
Номинална напон : DC12 V
Влезна Моќност : 0.32 На
Имајќи Тип : Хидраулични
Инсталации : 3pin

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AUB0812HH
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди