Зелена Чипка Шалче Душо Корсет Чипка Bustier Секси Партија Носат + Црна Туту Здолниште S M L XL 2XL

Зелена Чипка Шалче Душо Корсет Чипка Bustier Секси Партија Носат + Црна Туту Здолниште S M L XL 2XL

DEN 631.68
 

Тековен
Количина на стоки

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ги плати трошоците за reshipping. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние секогаш се работи напорно за да се одржи висок standardsof извонредност и се стремиме за 100% задоволството на клиентите; вашите позитивни повратни информации е многу важно.

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина се однесуваат на нашата големина на табелата .

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Стил:
Секојдневниот
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Spandex
боја:
Зелена
Стил:
Overbust
Коски:
Акрилна пластика коска
Назад:
Лента алкохол
Пакет:
1*Корсет; 1*Туту Здолниште

Најдобри понуди