8 Модерна Алуминиум Цвет Кристал Тремот Pendant Светилка Тремот Трпезарија Бар Контра Ноќен Клуб Hollway Балкон Pendant Светилка

8 Модерна Алуминиум Цвет Кристал Тремот Pendant Светилка Тремот Трпезарија Бар Контра Ноќен Клуб Hollway Балкон

DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки


20cm Модерна Алуминиум Цвет Кристал Pendant Светилка Бесплатен Превозот Романтична Бар Контра Ноќен Клуб Hollway Балкон Таванот Светлина
Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал pendant Светлина Димензии : Дијаметар од 20cm Должина на Кабелот : 100cm, прилагодлив Извор на Светлина : G4 20 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-240 V Материјал : Стакло,Алуминиум Пакет се вклучени : 1*pendant Светилка Pakage Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум,Кристално
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
G4
Материјал:
Алуминиум
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Сребро.
Број На Модел На:
ЛЛ-320
Напон:
110-130V,220-240V

Најдобри понуди