KP35-1 54359880000 8200022735 турбо турбополнач за РЕНО Clio dCi Kangoo NISSAN Micra 1.5 L D 65HP K9K

KP35-1 54359880000 8200022735 турбо турбополнач за РЕНО Clio dCi Kangoo NISSAN Micra 1.5 L D 65HP K9K

DEN 8894.00
DEN 10464.00
 

Тековен
Количина на стоки


KP35-1 турбо турбополнач Турбо Модел KP35-1 KP35-0000 Турбо Број 54359880000 54359700000 ОЕМ Број 8200022735 8200351439 8200409030 7701473122 7701473673 7711135037 7711135039 8200119854 Мотор Модел 1.NISSAN Micra 03-06 година
1.5 L D 65 HP K9 K 2."РЕНО" CLIO 2000 година 1.5 L DCI 65 HP K9 K-700 3."РЕНО" Clio d Ci 05-08 1.5 LD 65 HP K9 K700/K9 K704/K9 K710 4."РЕНО"
Clio d Ci - 65 HP 01-04 1.5 L D 65 HP
K9 K700 5."РЕНО"
KANGOO 2000 година 1.5 L DCI 65 K9 K-700 6."РЕНО" Kangoo d Ci 02-03 година 1.5 LD 65 HP K9 K700 7."РЕНО" Kangoo d Ci - 65 HP 02-
1.5 L D 65 HP K9 K700

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
5.5kg
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Автомобил Производител:
Рено
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
KP35
Модел Година:
2000-2008 г.
Турбо Број:
54359880000 54359700000
ОЕМ број:
8200022735 8200351439 8200409030 7701473122 7701473673 7711135037
моторот модел :
NISSAN Micra 03-06 година 1.5 L D 65HP K9K
Моторот Model1:
РЕНО CLIO 2000 година 1.5 L DCI 65HP K9K-700
Моторот Model2:
РЕНО Clio dCi 05-08 1.5 LD 65HP K9K700/K9K704/K9K710
Моторот Model3:
РЕНО Clio dCi - 65HP 01-04 1.5 L D 65HP K9K700
Моторот Model4:
РЕНО KANGOO 2000 година 1.5 L DCI 65 K9K-700
Моторот Model5:
РЕНО Kangoo dCi 02-03 година 1.5 LD 65HP K9K700
Моторот Model6:
РЕНО Kangoo dCi - 65HP 02 - 1.5 L D 65HP K9K700

Најдобри понуди