2 ПАРЧИЊА Црвена/црна Синџир се Зголеми Plier Накит Алатка #22838

2 ПАРЧИЊА Црвена/црна Синџир се Зголеми Plier Накит Алатка 22838

DEN 388.00
DEN 431.04
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН PLIER
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : 123mm долго и 80mm отвори ширина
КОЛИЧИНА : 12pcs
БОЈА : црвена/црна
МАТЕРИЈАЛ : челик и гума
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
123inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Plier
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
#22838
Plier количина:
2 парчиња
Plier Квалитет:
Бренд Нови
Plier превозот надомест:
слободни
Plier време на испорака:
10-35days.
Plier превозот услуга:
воздухопловната
Plier акции:
во парк immediatelly
Plier парична Казна или Моден:
Моден
Plier Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди