20pcs Dragonfly Светло Зелена Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0643

20pcs Dragonfly Светло Зелена Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0643

DEN 268.00
DEN 314.88
 

Тековен
Количина на стоки


20pcs Dragonfly Светло Зелена Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M0643
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 25x18mm
Дебелина : 3.5-5мм(1/8"-1/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Број На Модел На:
M0643
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди