девојки сандали вистинска кожа деца чевли црвено розова бела затворени пети летни цвеќиња мода трајни квалитет SandQ бебе

девојки сандали вистинска кожа деца чевли црвено розова бела затворени пети летни цвеќиња мода трајни квалитет

DEN 604.00
DEN 710.40
 

Тековен
Количина на стоки

Опис :
ial :
Горниот : кравја кожа
Обвивка : pigskin
Outsole : Tpr(Флексибилна)
Т-рака
Возраст :
Сите leathers се ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ, чевлите се за 0-5years деца.
Големина(САД/ЕВРА/INSOLE/ДОЛЖИНА) :
6/20/12.3 см
7/22/13.3 см
8/24/14.3 см
9/26/15.3 см
10/28/16.3 см
11/30/17.3 см
12/32/18.3 см
Боја :
Покажа во слики
Тежина :
0.3 килограми
MOQ :
1pair
Поддржува микс цел.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако сакате да контактирате со нас, pls користите Онлајн Разговор или едноставно да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Само се чувствуваат слободни да го контактирате со нас треба да имате повеќе прашања.
Уживајте во вашиот онлајн шопинг со нас ! Ви благодариме !
Sand Q бебе со секој чекор од радост!

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Декорација:
Цвеќиња
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Девојки
Бренд Име:
SANDQ БЕБЕ
Обвивка Материјал:
Свинска Кожа
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Тип:
Станот со
Пета Форма:
Fretwork Потпетици
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
is_customized:
Yes
Сезоната:
Лето

Најдобри понуди