10 компјутери Деца Водоотпорен Животинско Мантил Смешно Дожд Грб Деца деца Мантил Rainwear/Rainsuit

10 компјутери Деца Водоотпорен Животинско Мантил Смешно Дожд Грб Деца деца Мантил Rainwear/Rainsuit

DEN 2799.00
DEN 3499.20
 

Тековен
Количина на стоки

Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. облека ширина 50 CM
погоден за Деца со 110 ~ 120 CM висина (90cm-130cm, исто така, може да се носи)
Ве молиме оставете порака за она што дизајни сакате откако ќе се плати,во спротивно јас ќе случајно испратите дизајни,ви благодариме за вашата соработка и разбирање.
Превозот
1.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Материјал : POLYSTER (не-ПВЦ )
Стилови на & Бои : сина автомобил, розова зајакот, црвени јаготки, жолта патка, зелена жаба
Димензии : Должина 65 CM.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Деца Водоотпорен Животинско Мантил Смешно Дожд Грб Деца деца Мантил Rainwear/Rainsuit
Бои може да биде избран
сите бои секогаш во парк,само оставете порака каква боја сакате, ние ќе ја испрати на товар како што кажа. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Пакетот вклучува : 10 компјутери
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Други карактеристики

Тип:
Raincoats
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Пол:
Момчињата,Chlidren,Девојки
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Производот:
Rainwear
Број На Модел На:
децата мантил
Возрасна Група:
Деца

Најдобри понуди