Бесплатен превозот 10pcs/многу led headband LED Светло До Sequin Bunny Зајакот Ушите Headband Трепка Партија Свадба

Бесплатен превозот 10pcs/многу led headband LED Светло До Sequin Bunny Зајакот Ушите Headband Трепка Партија

DEN 792.00
 

Тековен
Количина на стоки


ние сме специјализирани трепка &блескав производството на фабриката. дозволете ми да ве запознаеме со нашата производство
1. производство име : трепкачко светло led bunny уши
боја : розова,бела,жолта,темно розова,црвена,сина,виолетова
големина : 30*19cm
Н. Ж : 30 G
батерија : 3pcs AG13(заменливи)
2. 3 funcion : светне,трепка брзо,бавно да трепка
Исто така може да се прилагоди според барање на клиентите
3. идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
4. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

боја:
мешана боја
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Headband
Блескав Време:
10hours
Број На Модел На:
JY-H05
Број на Компјутери:
10pcs
производство име:
трепкачко светло led bunny уши
батеријата:
3pcs AG13(заменливи)
Големина на:
19*19CM
Н. Ж:
30g
боја на светлина:
црвена сина
Пакет:
10pcs/opp вреќа

Најдобри понуди