120*140cm ТОПЛА ПОДАРОК usd2 поп Патување подарок за итни случаи ќебе Спасување Термо ЌЕБЕ Кампување Мат

120*140cm ТОПЛА ПОДАРОК usd2 поп Патување подарок за итни случаи ќебе Спасување Термо ЌЕБЕ Кампување Мат

DEN 20112.00
 

Тековен
Количина на стоки


ПРОМОТИВНИ ПОДАРОК За туристички Кампување, Мат
Therepy ќебе За Итни случаи Ќебе одразува и го задржува и до 80% од тело зрачеше топлина, обезбедување на топлина и помага да се заштити од хипотермија. Компактен и лесен начин на заштита.
здравствена заштита се Одразува и го задржува и до 80% од тело зрачеше топлина, Windproof & водоотпорен Силна & трајни. Димензии : 120cm x 140cm , СРЕБРЕНА БОЈА
Производ Карактеристики на ПРВА ПОМОШ ТЕРМО ЌЕБЕ ИДЕАЛНА ЗА ДОМА, КОЛА, БРОД ИЛИ КАМПУВАЊЕ
Итни термо ќебе
Патување ќебе БОЈА : злато ЗЛАТО ОДРАЗУВА 80% ОД ЗРАЧЕШЕ ТОПЛИНА на ТЕЛОТО

Други карактеристики

Материјал:
Алуминиумска Фолија
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
SL03-001
Со Inflating Режим:
fiol
Dampproof Мат Тип:
Фолија

Најдобри понуди