Компатибилен ласерски печатач тонер кертриџ ресетирате чип за Lexmark W812

Компатибилен ласерски печатач тонер кертриџ ресетирате чип за Lexmark W812

DEN 168.00
 

Тековен
Количина на стоки


Можеме да ја добиете вашата пари, кога ќе се потврди примени точното стоки.Јас ќе се обидам моето најдобро да ги задоволат вашите барања.Ние сме искрени, обединети, позитивни. Брод-time : 1-3 дена по добиено вашето плаќање.
Ако било кој од нашите pruduct ги исполнува вашето барање,ве молиме слободно да ме контактирате ,Ние ќе ви одговори вашиот распрашува брзо. Нашата
гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден. Тоа е експерт главно во тонер кертриџ преброим чипови, повеќе од 1000 модели, компатибилни со повеќе од 20 печатач брендови. Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји, продавачот не е одговорен за било какви такси кои ги наплаќа извоз земји.
PACKGAING ДЕТАЛИ :
ИЗЛОЖБА НА СЛИКИ :
Шенжен Acro-шарени Technology Co.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим.
Компатибилен ласерски печатач тонер кертриџ ресетирате чип за Lexmark W812
Производи спецификација :
Модел на печатач
Чип за Lexmark W812
Кертриџ кодот
14 K0050 Принос страница
12 K Боја Б. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на сите ваши прашања и подобрување на дефект. Ние нудиме бесплатно следење на број, како е како брод надвор.
Пакет
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси.
Превозот термини :
1.
Квалитет гаранција : Ние тест чипови, еден по еден да се осигураме дека нашиот квалитет пред ние брод надвор чипови.
Или како вашиот потребни
Гаранција :
Со нарачување гаранција : имаме доволно резерви за оние заеднички чип модели . Добредојдовте вашето барање и цел !. Нашата одлична технологија и високо-квалитетни, исто така, услугата ќе покаже што ќе биде вашиот opitimal снабдувач на потрошен материјал.
Добредојдовте на Acro-шарени
изберете нас, заштеда на време,да се заштедат пари,и спаси се грижите.
Ние превозот надвор вашата цел во 3 бизнис по приемот на вашата исплата. Ние секогаш се почитува принципот"квалитетот на прво место, прв клиент".
Ако цел количина е помала од 5000pcs, ние и ветуваме да ја испорача на чипови во 8 часа.
РАБОТИЛНИЦА ЗА ФОТОГРАФИЈА :
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Чип за Lexmark W812
Компатибилен Бренд:
за Lexmark
Стоковните:
Тонер кертриџ чип за Lexmark W812
кертриџ модел:
14K0050
боја:
BK
неисправни го оценувате:
помалку од 0,3%
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата
Снабдување Способност:
100000 компјутери/недела
Пакет рок:
Неутрален пакување,еден пакување со статични кеси,или како вашето барање
is_customized:
Yes

Најдобри понуди