20pcs Multicolor Пеперутка Шема Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Корица Стакло Занаети DIY M0268

20pcs Multicolor Пеперутка Шема Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Корица Стакло

DEN 268.00
DEN 314.88
 

Тековен
Количина на стоки


20pcs Multicolor Пеперутка Шема Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 25x18mm за Фах Pendant Покрие M00268
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : x 25мм 18mm
Дебелина : 3.5-5мм(1/8"-1/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Multicolor
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Број На Модел На:
M0268
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди