Maximumcatch Супер Светло HVC 3-10wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Свежи и Saltwater Риболов Ролна

Maximumcatch Супер Светло HVC 3-10wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Свежи

DEN 4560.00
DEN 5700.00
 

Тековен
Количина на стоки


Maximumcatch Супер Светло HVC 3-10wt Летаат Ролна CNC Машина за Сечење Алуминиум Летаат Риболов Ролна Свежи и Saltwater Риболов Ролна
На HVC Големи Arbour ролна е предводник на ролна линија и едноставно е величествена.
Ова е крајната голем arbour дизајн.
Оваа ролна е машина намали од најдобрите одделение 6061 алуминиум палка акции и карактеристики
Прецизност игла лежишта на хром легура вретено за неверојатно мазни ракување.
Голем arbour значи дека ќе има помалку меморија линија и брзо пронаоѓање.
На плута-на-delrin диск влечете овозможува бесконечна контрола за да се заштити парична казна tippets и
Сепак, ќе се обезбеди риба претворање на енергија кога ви треба
ГОЛЕМИНА
НАДВОР КОЛ
ВНАТРЕ КОЛ
ГАЈТАНОТ ШИРИНА
ТЕЖИНА
3/4
83mm
55мм
27mm
139g
5/6
90mm
60mm
27mm
144g
7/8
96mm
63mm
27mm
149g
9/10
104mm
72mm
27mm
155g

Други карактеристики

Имајќи Количина:
3
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Мамки Тип:
Инсекти Мамка
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Број На Модел На:
HVC 3-8wt Црна
Кастинг метод:
CNC
Дијаметар (надвор / внатре):
83-104mm/55-72mm
боја:
Црна
Линија Тежина:
3-10wt
Гајтанот Ширина:
27MM
Употреба:
Се користи во и Солена Вода

Најдобри понуди