ЕЛЕКТРОДИ ЗА DVP730/750 ФУЗИЈА SPLICER

ЕЛЕКТРОДИ ЗА DVP730/750 ФУЗИЈА SPLICER

DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот
Нови Електроди за Фузија Splicer
Спецификација :
100% СОСЕМА НОВ
Користете живот за splice над 3000 пати.
Трговија на големо
DVP Фузија Splicer DVP-730 Електроди
DVP Фузија Splicer DVP-750 Електроди

Други карактеристики

Бренд Име:
MDGTX
Број На Модел На:
DJ-006

Најдобри понуди