PPCrafts Лента за Масовно/OEM 3/8 10мм Colorfull Лимон Пролет Печатени grosgrain лента 100yds/ролна

PPCrafts Лента за Масовно/OEM 3/8 10мм Colorfull Лимон Пролет Печатени grosgrain лента 100yds/ролна

DEN 648.00
DEN 753.12
 

Тековен
Количина на стоки


Ѕвезда Купувачот Заштита
Ние прифаќаме (Брзо Лесно Безбедност)
Нашите производи се со висок согласност со стандардот "Oeko-Tex Стандард 100"тоа може да се направи дете е производ
Над $ 100,ние ќе ги испрати со Емс експрес,Можете да следење .(7-10days)
12 месеци Гаранција. Купи со доверба
Ние продажба во текот 105countrys
Забелешка : Вашата шопинг е сигурен во мојата продавница,бидејќи вие не го добивате нашиот производ,ние ќе рефундирање на сите вашата исплата.Па ве молиме аукција.Ви благодариме! Grosgrain Печатени Лента 100 yds БОЈА на Снабдување со 100 метри/roll пакет Само за оваа понуда ! Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со "Oeko - Tex Стандард 100 ". Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира.
За други пакети ве молиме да испраќате пораки !!!
Напомена : Други Бои и Големини во акцијата, можете да изберете некои од нив со испраќање порака !
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект на "Комбинирано Плаќање/Испорака'.
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ :
Над $ 100.00 sent items (пратени ставки страна на Ems Express(5-7 DAYS). Можете да следење на вашиот објект држави.
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-23business дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
полиестер лента
Шема:
Цвет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
мешана боја
is_customized:
Yes

Најдобри понуди