5X Аудио Трансформатори 600:600 Ohm Европа 1:1 EI14 Изолација Трансформатор Тонови -B119

5X Аудио Трансформатори 600:600 Ohm Европа 1:1 EI14 Изолација Трансформатор Тонови -B119

DEN 75.00
DEN 94.56
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Никел легиран Боја : Видете слики Спецификации Модел : EI14 AC отпорност : EI14 600 : 600 Ohm Предмет : Аудио трансформатор inductance : 290m H (±20%) DC отпор : 135(±%) Windability : Двоен-жица ликвидација Квалитет и жица со дијаметар : QA-1 0.06 MM Основно калеми : 800 врти средно калеми : 800 врти Наизменични-тековната отпорност вредност : 600 Карактеристики Избор на квалитет, долг живот EMC, EMI, висок притисок, стабилни перформанси Висока ефикасност трансформатор Големина на : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 5 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Други карактеристики

Бренд Име:
SuperVolt
Фаза:
Други
Калем Број:
Други

Најдобри понуди