Golooloo 8800mAh Батеријата За toshiba Satellite M300 M305 M500 M305D M505 M505D M511 M512 M600 M640 M645 C650 C660 C660D L510

Golooloo 8800mAh Батеријата За toshiba Satellite M300 M305 M500 M305D M505 M505D M511 M512 M600 M640 M645 C650

DEN 1292.64
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме за вашата доверба. Ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш, ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот. За пратката се Должи на посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track. Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, затоа ве молам не се отвори спорот rashly. Забелешка Батеријата 3. Повеќето од висок капацитет батерии (7800m Ah, 10400m Ah) изгледа малку convexity. И ние брод предмети по случаен избор.) Ако наредил нашиот објект, ќе треба да ги прифатите нашите Превозот методи. Ако умот, ве молиме да не купи.
Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати. Ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас .
Како да се цел на батеријата? Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага оригинална батерија модел. и ние и ветуваме дека вашата цел ќе биде да пристигне на време.8 V се само различни параметри, но крајниот ефект е иста. Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-сајт. За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.
Ова За Toshiba PA3634 U-1 BAS батеријата е компатибилна со следниве дел броеви :
За Toshiba PA3634 U-1 BAS PA3634 U-1 BRS PA3635 U-1 BAM PA3635 U-1 BRM PA3636 U-1 BAL PA3636 U-1 BRL PA3638 U-1 BAP PA3728 U-1 BAS PA3728 U-1 BRS PABAS117 PABAS118 PABAS178 PABAS227 PABAS228 PABAS229 PABAS230
Ова За Toshiba PA3634 U-1 BAS батеријата е компатибилна со следниве дел броеви :
За Dynabook B351 Серија Dynabook Qosmio T550 Серија Dynabook Qosmio T560 Серија Dynabook Сателитски B241 Dynabook Сателитски B350 Серија Dynabook Сателитски B371/C, Dynabook Сателитски T551, Dynabook Сателитски T571, Dynabook СВ M50 Серија Dynabook СВ M51 Серија Dynabook СВ M52 Серија Dynabook СВ M60 Серија Dynabook T350 Серија Dynabook T550/D8 AB, Dynabook T551 Серија Dynabook T560/58 AW, Dynabook ТВ/74 Серија Dynabook TX/77 Серија Dynabook Satellite B350 Серија Dynabook Satellite B371/C, Equium U400 Серија Мини NB510 Серија Portege M800 Серија Portege M900 Серија Satellit Про C650-00 L, Сателитска A655 Серија Сателитски A660 Серија Сателитски A665 Серија Сателитски A665 D Серија Сателитски C645 D Серија Сателитски C650 Серија Сателитски C655 Серија Сателитски C660 Серија Сателитски C665 Серија Сателитски C670 Серија Сателитски C670 D Серија Сателитски L310 Серија Сателитски L510 Серија Сателитски L515 Серија Сателитски L537, Сателитска L600 Серија Сателитски L600 D Серија Сателитски L630 Серија Сателитски L635 Серија Сателитски L640 Серија Сателитски L640 D Серија Сателитски L640 D, Сателитски L645 Серија Сателитски L645 D Серија Сателитски L650 Серија Сателитски L650 D Серија Сателитски L655 Серија Сателитски L655 D Серија Сателитски L670 Серија Сателитски L670 D Серија Сателитски L675 Серија Сателитски L675 D Серија Сателитски M300 Серија Сателитски M305 Серија Сателитски M305 D Серија Сателитски M500 Серија Сателитски M505 Серија Сателитски M505 D Серија Сателитски M511, Сателитска M512, Сателитски M600 Серија Сателитски M640 Серија Сателитски M645 Серија Сателитски Про 3000 Сателитски Про C650 Серија Сателитски Про C660 Серија Сателитски Про C660 D Серија Сателитски Про L510 Серија Сателитски Про L600 Серија Сателитски Про L630 Серија Сателитски Про L640 Серија Сателитски Про L650 Серија Сателитски Про L670 Серија Сателитски Про M300 Серија Сателитски Про PS300 C Серија Сателитски Про T130 Серија Сателитски Про U400 Серија Сателитски Про U500 Серија Сателитски U400 Серија Сателитски U405 Серија Сателитски U405 D Серија Сателитски U500 Серија Сателитски U505 Серија
.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Бренд Име:
Golooloo
Број На Модел На:
За toshiba Satellite M300 M305 M305D M500 M505
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
10400mAh
реалниот Капацитет на:
8800mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди