Бамбус Дрво Светлина Оригиналност Риба Pendant Светилка Ретро Руралните Ресторан, Кафе Бар Виси Светлина Личност Ткаење Pendant Светла

Бамбус Дрво Светлина Оригиналност Риба Pendant Светилка Ретро Руралните Ресторан, Кафе Бар Виси Светлина Личност

DEN 6239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Опис
100% Сосема Нов и со висок квалитет
Модел : риба Pendant Светлина
Големина : W750mm*H230mm (29.5" x 9")
Должина на кабелот : 600mm/23.6", прилагодлив
Извор на светлина : E27 40 W*2 (Цената не вклучува светилки)
Напон : 110-240 V
Материјал : железо, бамбус
Пакет се вклучени : 1*Pendant светлина
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
oovov
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Тело Материјал:
Дрво,Бамбус
Заврши:
Полиран Хром
Примена:
Трпезарија
Абажур Боја:
Браун
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
Број На Модел На:
ЛЛ-409
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Никој
Напон:
110-130V,220-240V

Најдобри понуди